środa, 4 listopada 2015

#10 Sleeping Beauty & Black Diamond

Witam po kilkudniowej przerwie :) w zasadzie nie wiem czy to było spowodowane.. może zmiana czasu jakoś tak na mnie wpłynęła że mam mniej energii. Poza tym czasami ciężko mi wyskrobać cokolwiek jak kończę pracę o 17-18 lecę robić obiad dla Mężusia i później siłownia, szybko wracam bo chcę spędzić jeszcze z nim trochę czasu. W takim tempie robi się 22 a wtedy jedyne o czym marze to położyć się spać bo budzę się ok. 6 rano.  No ale do rzeczy :)Do tego mani standardowo użyłam Semilaczków :)
- Base Semilac
- kolor: 130 Sleeping Beauty i 031 Black Diamon
- brokatowy pasek: Golden Rose nr 104 seria Jolly Jewels ( ta seria byłaby jedną z moich ulubionych gdyby tylko nie miała w sobie grubszego brokatu)
- Top Semilac
Dodatkowo użyłam piórek - naklejki wodne.
Paznokcie nadal przedłużone Semilac - Hard Milk na szablonie :) Nie powiem trochę mnie to kosztowało czasu żeby spiłować poprzednie pazury (acetonem nie chciałam rozmiękczać brzegów) ale efekt końcowy mnie zadowala - jak na amatorkę :) ale już nie długo i może będę miała na to papier. Chociaż wiadomo papier też ważny ale najważniejsza praktyka.

A Wam jak się podoba? Co nosicie na swoich pazurkach jesienią?
Pozdrawia, miłego i słonecznego dnia!

7 komentarzy:

 1. Bardzo fajnie, ja noszę wszystko co kolorowe :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne zdobienie :D Przyjemne kolory :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładne i równe pazurki! Zdobienie wyszło super, a kolor Sleeping Beauty jest świetny! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczne :) ja obecnie nic nie noszę bo synek chwili spokoju nie daje ale jeżeli już ja znajdę to zagoszczą u mnie jakieś czerwienie :)

  OdpowiedzUsuń